| Nazwa produktu | Nietoksyczny, bezpieczny dla żywności żel chłodzący PCM - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| Wielkość | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | Można je dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| rozmiar | 30 * 30 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Food Grade Round Gel Heat Pack Wielokrotnego użytku na lunch Torba termiczna Długi czas ocieplenia |
|---|---|
| Rozmiar | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa sztucznego PP |
| Nazwa produktu | Ultra cienki niebieski żel wielokrotnego użytku Ice Pack Plastikowy lód lodowy z aprobatą CE / FDA |
|---|---|
| Rozmiar | 17,5 * 11,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie SAP / CMC / PCM |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |