| Rodzaj | Pudełko chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla pudełka EPP | 58*38*54 cm |
| Rozmiar wewnętrzny do skrzynki EPP | 53*30*47 cm |
| Pojemność skrzynki EPP | 74,7 l |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| Wielkość | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP - 0 stopni |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba termiczna dla niemowląt typu mumia Torba do przechowywania mleka matki na |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| W środku | Kostka lodu 380 ml |
| Rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Cukrzycowe przenośne torby na insulinę z tkaniny oxford z klockami chłodzącymi z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*9,5*5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 19*8*4 cm |
| Waga | 400g |
| W środku | Kostka lodu 350 ml |
| Rodzaj | Materiały termoizolacyjne |
|---|---|
| Gęstość | 1,5 CM i dostosowane |
| Przewodność cieplna | ≤0,002 W/mk |
| gęstość | ≤5 kg/m2 |
| Siła kompresji | ≥0,12 MPa |
| Rozmiar | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 36x21x1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Nazwa produktu | Medyczne urządzenia kriogeniczne Pudełko izolacyjne VPU do przechowywania szczepionek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 43,5x35x31cm |
| Wymiar wewnętrzny | 33x24x18,5 cm |
| Pojemność | 14,5 l |
| Waga | 6 kg |
| Nazwa produktu | Fabrycznie dostosuj materiał z tkaniny oxford Medyczne pudełka chłodnicze z panelem VIP |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 47*31*36.5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 36*22*25 cm |
| Pojemność | 19,8 l |
| Waga | 3 kg |