| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Nazwa produktu | Izolowany termicznie pojemnik na lód VPU do lodów długo mrożonych |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 63x47,5x43cm |
| Wymiar wewnętrzny | 56,8x41,5x40,2 cm |
| Pojemność | 95L |
| Waga | 11kg |
| rozmiar | 25x20x3cm |
|---|---|
| waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Duża składana skrzynka chłodnicza z izolacją obrotową do transportu szczepionki krwi |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Torba z tkaniny Oxford |
| Materiał wewnętrzny | Materiał wewnętrzny |
| Rozmiar zewnętrzny | 1060*770*710mm |
| Rozmiar wewnętrzny | 930*640*580mm |
| Nazwa produktu | Niestandardowe 100 ml Piękne kolorowe kształty jabłek Cool Cool Cooler Slim Ice Packs na lunch box |
|---|---|
| rozmiar | 10 * 2 cm, 100 ml lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 gr |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Nie żrący piknik wielokrotnego użytku Eutectic Cold Plates Cooler Ice Block do zamrażania |
|---|---|
| Wymiar | 14,3 * 7,7 * 3,8 cm, 17,3 * 9,6 * 3,8 cm, 21 * 11,6 * 3,8 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rodzaj | 700 tkanina oxford Izolowana najfajniejsza chłodna skrzynia na lód do transportu szczepionek medyczn |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 46*30,5*35 cm |
| Pojemność | 24L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Rozmiar | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Waga | 90g,90g,50g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny zimny łańcuch Eutektyczne zimne płyty Blok wielokrotnego użytku do mrożonej żywności |
|---|---|
| Rozmiar | 26,8*3,8 cm, 1500 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | jedzenie, owoce, dania na zimno |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |