| Rodzaj | 700 tkanina oxford Izolowana najfajniejsza chłodna skrzynia na lód do transportu szczepionek medyczn |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,2 * 38,2 * 38,2 cm |
| Pojemność | 27L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 23 * 17 * 17 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 21 * 14 * 14 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 4 L |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| ROZMIAR | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 35x22x3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 33,5*15,5*2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 33,5*15,5*2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośna torba z długopisem insulinowym |
|---|---|
| Wielkość | 17,5*7*4 cm |
| objętość | 300g |
| Użycie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Niestandardowa duża, twarda, przenośna lodówka wielokrotnego użytku może pić chłodniejszą cegłę do p |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |