| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 51,5*18*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | HDPE, wielokrotnego użytku, chłodzony lodem żelowy akumulator eutektyczny o jakości spożywczej do to |
|---|---|
| rozmiar | 17 * 9 * 3 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP / CMC |
| typu | Materiały do izolacji cieplnej |
|---|---|
| Grubość | 1,5 CM i dostosowane |
| Przewodność cieplna | ≤0,002 W / mk |
| gęstość | ≤ 5 kg / m2 |
| Siła kompresji | ≥ 0,12 MPa |
| rozmiar | 34,5 * 15,5 * 2,7 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Inside liqulid | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 31 * 28,5 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj | bezludny |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla pudełka EPP | 46*46*46 cm |
| Rozmiar wewnętrzny do skrzynki EPP | 35*35*35 cm |
| Pojemność skrzynki EPP | 42 Ł |
| Materiał zewnętrzny | Plastikowe |