| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | biały pojemnik z kolorowym żelem |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Wewnątrz płyn | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | Żel chłodzący |
| kolory | niebieski |
| rozmiar | 11,57 * 11,57 * 4,46 cm |
|---|---|
| Waga | 360g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | pcm |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen HDPE o wysokiej gęstości dopuszczony do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | bezpieczny solidny plastik HDPE |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |