| Waga | 70g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na piwo do żywności Chłodziarka SAP / CMC Materiał wewnętrzny |
|---|---|
| Rozmiar | 7,5 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Ekologiczny | tak |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Niebieski przenośny chłodnica w torbie lodowej ponowne użycie zamrażaliwa żelowe plecaki |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | 200 ml plastikowa torba chłodząca wielokrotnego użytku okłady z lodu zimne okłady z zamrażarką z pły |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Nazwa produktu | 350g twarda skorupa plastikowa piknikowa torba chłodząca okłady z lodu zamrażarka kostki lodu |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Cukrzycowe przenośne torby na insulinę z tkaniny oxford z klockami chłodzącymi z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 19*8.5 cm |
| wewnątrz produktu | chłodząca cegła lodowa |
| Waga całkowita | 400G |
| rozmiar kostki lodu | 17.3*7*4 cm |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 2,4 uncji |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 3,5 x 3,5 cala |
|---|---|
| Waga | 4 uncje |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA 230 ml Cool Bag Ice Pack Plastikowa cegła lodowa na torbę na lunch |
|---|---|
| ROZMIAR | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub dostosowane! |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |