| ROZMIAR | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | kolorowe;niestandardowe |
| Wielkość | Wymiary: 21*11,6*3,8m |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 CM / 5,04* 5,04 * 0,55 cala / każdy pakiet lodowy |
|---|---|
| Pojemność | 200 g / szt / 3 uncji / każdy pakiet lodowy |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony, dostosowany |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Fit & Fresh Cool Cooler Slim Gel Lunch Box Cooler Pack / Ice Block OEM |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 gr |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |