| Nazwa produktu | 200 ml falisty, przenośny, wielokrotnego użytku, chłodny, smukły żel chłodzący na lunch do torby ter |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Fabryka wysokiej jakości płaski lodówka z cegły lodówka z płatkiem śniegu |
|---|---|
| Wielkość | 16 * 11 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 300 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Wielkość | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Chłodziwo SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Wielkość | 21*10*3,5cm |
|---|---|
| Waga | 450G 600G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Superabsorbujący polimer SAP |
| Kolory | można go dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | 200ML nietoksyczny sztywny plastikowy pojemnik chłodzący, zamrażarka, kostka lodu do torby na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |