| Wielkość | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm; 21,8 * 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4 cm |
|---|---|
| Waga | 300 g; 600 g; 1200 g |
| materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | SOK ROŚLINNY |
| kolory | niebieski, można dostosować |