| Wielkość | 245*145*15mm |
|---|---|
| Waga | 390g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 25*20*1cm |
|---|---|
| Pojemność | 450ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | karton |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Kompaktowy futerał Medicool Insulin Protector 2 Zestaw chłodzący do zamrażarki 10 godzin chłodzenia |
|---|---|
| Rozmiar | 17.5*7*4cm,19*8*4.5cm,20*9*5cm |
| objętość | 300g, 320g, 350g |
| Stosowanie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |