| ROZMIAR | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 12,2*12,2*2cm |
|---|---|
| Waga | 180 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 38,5*20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 38,5x20x2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
|---|---|
| Waga | 1400ml |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |