| Nazwa produktu | 200 ml nietoksycznych, trwałych plastikowych wkładów grzewczych wielokrotnego użytku do termicznego |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| OEM | tak |
| Ekologiczny | tak |
| Materiał | HDPE+żel rozgrzewający |
| Nazwa produktu | 20 * 20 * 1,5 cm kwadratowe wielokrotnego użytku twarde pojemniki na lód z tworzywa sztucznego do po |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| ODM | Witamy |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | materiał o przemianie fazowej |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 85g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Czerwony niebieski |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku ogrzewanie 55C Materiał zmieniający fazę Pakiet grzewczy na lunch z torbą termi |
|---|---|
| ROZMIAR | 13*2.8 cm |
| Oem | TAk |
| Ekologiczny | TAk |
| Materiał | HDPE + żel rozgrzewający |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| typu | Bezludny |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 92,5 * 52,5 * 65 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 83 * 45 * 55 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 205 L |
| Materiał zewnętrzny | Wodoodporna tkanina Oxford |
| rozmiar | 34,8 * 22,4 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |