| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj słodkie, zwierzęce opakowania bez bpa wielokrotnego użytku, trwałe, chłodzące opakowania ch |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Ultra cienki niebieski żel wielokrotnego użytku Ice Pack Plastikowy lód lodowy z aprobatą CE / FDA |
|---|---|
| Rozmiar | 17,5 * 11,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | OEM Chłodziarka do obiadu wielokrotnego użytku Ice Brick Ultra Thin Ice Pack z żelem chłodzącym |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód HDPE o pojemności 600 ml do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | twarda plastikowa powłoka żelowa z lodem dla fanów |
|---|---|
| rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | Żel chłodzący |
| kolory | niebieski |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód HDPE o pojemności 600 ml do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |