| rozmiar | 21 * 10 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płyn | Żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Nazwa produktu | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim wielokrotnego użytku chłodzący żel chłodzący do żywności na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Twardy plastikowy piknik uroczy zestaw lodu mini zestaw lodu Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Wielkość | 5*5 cm |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Sztywne plastikowe kostki lodu wielokrotnego użytku klasy spożywczej, torby chłodzące do pojemników |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Fit & fresh Cool Coolers slim lunch packi z lodem |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelowym płynem chłodzącym |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Wysokiej wydajności, wielokrotnie używalne, urocze opakowania lodowe bez BPA, czerwone cegły lodowe |
|---|---|
| Wielkość | 10*2cm |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Kod Hs | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku śliczne torby chłodzące na piwo Opakowania na lód Pe Plastikowe torebki na lód |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Niestandardowa przenośna termiczna niebieska torba chłodząca Okłady z lodu Lunch Ice Brick For Cool |
|---|---|
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
| Pojemność | 100ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |