| Wielkość | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Waga | 800g / SZT. |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | 16,5 * 7,4 * 2 cm Instant Cool Bag Pakiety lodowe Ice Gel Pack Twardy plastik wielokrotnego użytku |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Wewnątrz płyn | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Nazwa produktu | BPA Free Hard Shell HDPE Plastic 200Ml Cool Bag Ice Packs Cooler Ice Bricks |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Ekologiczne chłodziarki Ultra cienkie okłady z lodu do jedzenia / piwa 15 cm x 10 cm x 1 cm |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Superchłonny polimerowy worek chłodzący Wkłady chłodzące Zamrażarka Zimne opakowania 200 ml |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 110g |
| Materiał zewnętrzny | Twarda powłoka HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynny | proszek |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | FDA zatwierdziła plastikowe torby do chłodzenia natychmiastowego, opakowania lodowe, zamrażarki, blo |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Bez BPA Przechowywanie żywności Długotrwałe okłady z lodu Torba chłodząca Ice Bricks Materiał wewnęt |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |