| Nazwa produktu | Zdrowa żywność klasy Piękne opakowanie do lodu wielokrotnego użytku dla dzieci Kształt zwierząt Małe |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm, 210 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| rozmiar | 20 * 12 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Nazwa produktu | 18.6*10.3CM PCM Ice Pack Brick do przechowywania i transportu medycznego |
|---|---|
| Wielkość | 18,6*10,3 cm, 22,5*13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Duża plastikowa kostka lodu wielokrotnego użytku z niebieskim żelem z certyfikatem CE / FDA |
|---|---|
| rozmiar | 17,5 * 11,5 * 1 cm lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Przyjazne dla środowiska | tak |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Mini Slim Foot Pad Shape Gel Toddler Ice Pack Bloki lodu do wielokrotnego zamrażania |
|---|---|
| Rozmiar | 14*7,5*1 cm |
| Pojemność | 90ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał | HDPE+SAP |
| Nazwa produktu | Chłodnie Cienkie, wielokrotnie używalne żele Małe worki chłodzące Paczki z lodem na lunch Pudełka, w |
|---|---|
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Profesjonalny, zdrowy, ultracienki wkład do lodu HDPE Materiał zewnętrzny do przechowywania żywności |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o wysokiej gęstości klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Superchłonny polimer |
| typu | Termiczny |