| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 16,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Niestandardowy kształt 400 ml twardego plastiku eutektycznego eutektycznego zimnego opakowania z HDP |
|---|---|
| Rozmiar | 17*9*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | HDPE Food Grade Eutectic Ice Pack wielokrotnego użytku żel do zimnego akumulatora do torby chłodzące |
|---|---|
| Rozmiar | 17*9*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Wysokiej jakości żelowe kostki lodu HDPE 600g chłodzące do jedzenia i napojów |
|---|---|
| Wielkość | 21.8*15*3cm |
| Waga | 600g |
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelowym płynem chłodzącym |
| Kolor | Akceptuj zwyczaje |
| Wielkość | 18*13*3cm |
|---|---|
| Waga | 450g / SZT. |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | 90 ml bez bpa śliczna wkładka wielokrotnego użytku plastikowa chłodziarka do lodu zamrażarka na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 14*7,5*1 cm, 90 ml |
| OEM | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | Wymiary: 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g / SZT. |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Pojemność | 480ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Termiczny |