| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| Wielkość | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 380g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480G |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 220g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm / 16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500ml / 350ml / 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 12.2*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | chłodzenie SAP |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Cukrzycowe przenośne torby na insulinę z tkaniny oxford z klockami chłodzącymi z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 19*8.5 cm |
| wewnątrz produktu | chłodząca cegła lodowa |
| Waga całkowita | 400G |
| rozmiar kostki lodu | 17.3*7*4 cm |
| Nazwa produktu | Twardy plastikowy piknik uroczy zestaw lodu mini zestaw lodu Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Wielkość | 5*5 cm |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |