| Rozmiar | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośna, wielokrotnego użytku, plastikowa, 90-mililitrowa chłodziarka na patyczki do lodu do wina, |
|---|---|
| Wielkość | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| rozmiar | 15 * 10 * 1 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | Chłodząca ciecz SAP |
| kolory | biało niebieski |
| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodzący żel SAP |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | bezpieczny solidny plastik HDPE |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| ROZMIAR | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |