| Nazwa produktu | Cukrzycowe przenośne torby na insulinę z tkaniny oxford z klockami chłodzącymi z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 19*8.5 cm |
| wewnątrz produktu | chłodząca cegła lodowa |
| Waga całkowita | 400G |
| rozmiar kostki lodu | 17.3*7*4 cm |
| Nazwa produktu | Cukrzycowe przenośne torby na insulinę z tkaniny oxford z klockami chłodzącymi z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*9,5*5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 19*8*4 cm |
| Waga | 400G |
| W środku | Kostka lodu 350 ml |
| Nazwa produktu | OEM / ODM Food Grade Bento Ice Chillery Ultra cienkie opakowania z lodem dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | plastik HDPE wielokrotnego użytku |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |
| Wielkość | 28.6*11.2*9 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Pojemność | 270ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie SAP / CMC / PCM |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości, zatwierdzony przez SGS |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący, MSDS |
| Punkt zamarzania | 0 stopni |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Rozmiar | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Mini chłodziarka do lodu z zamrażarką śliczne podnóżki w kształcie podnóżków do mrożonek i wina |
|---|---|
| Rozmiar | 14*7,5*1 cm |
| Pojemność | 90ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał | HDPE+SAP |