| Nazwa produktu | Przenośna izolowana chłodziarka do lodów o pojemności 23,5 l z lodem o temperaturze -22 stopni |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 45*31*35 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 38*23*27 cm |
| Pojemność | 23,5 l |
| Waga | 2,03 kg |
| Nazwa produktu | FDA zatwierdziła plastikowe torby do chłodzenia natychmiastowego, opakowania lodowe, zamrażarki, blo |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Fabrycznie dostosuj materiał z tkaniny oxford Medyczne pudełka chłodnicze z panelem VIP |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 47*31*36.5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 36*22*25 cm |
| Pojemność | 19,8 l |
| Waga | 3 kg |
| Nazwa produktu | Plastikowa torba wielokrotnego użytku FDA Instant, chłodząca na lód, do przechowywania żywności na k |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Nietoksyczne, przyjazne dla środowiska, izolowane ultracienkie okłady z żelem chłodzącym do torby na |
|---|---|
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał | PE+SAP/CMC |
| Typ | bezludny |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj przenośny pojemnik na małe szczepionki o pojemności 4 litrów do przechowywania w temperatur |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 23*17*17 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 21*14*14 cm |
| Pojemność | 4L |
| Waga | 1 kg |
| Rozmiar | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Nazwa produktu | Plastikowe eutektyczne zimne płyty lodowa cegła do długotrwałego transportu żywności |
|---|---|
| Rozmiar | 16,3*9,5*3,8 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Super chłonny polimer |