| Nazwa produktu | Promocyjny przenośny prezent żelowa torba chłodząca okłady z lodu Lunch Cold Pack na pudełko na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Projekt | Smukły i lekki |
|---|---|
| Użycie | Przechowuj żywność i napoje zimne |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2 funty |
| Trwałość | wielokrotnego użytku |
| Nazwa produktu | Fabryka wysokiej jakości płaski lodówka z cegły lodówka z płatkiem śniegu |
|---|---|
| Wielkość | 16 * 11 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 300 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Przenośna torba z długopisem insulinowym |
|---|---|
| Wielkość | 17,5*7*4 cm |
| objętość | 300g |
| Użycie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 110g |
| Materiał zewnętrzny | Twarda powłoka HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynny | proszek |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku śliczne torby chłodzące na piwo Opakowania na lód Pe Plastikowe torebki na lód |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rodzaj | Tkanina oxford 700 Izolowana Najfajniejsza Lodówka do transportu szczepionek medycznych |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,2*38,2*38,2 cm |
| Pojemność | 27L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Rozmiar | średnica: 21,5 cm, grubość: 2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 730g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Wewnątrz płyn | żel rozgrzewający |
| Zabarwienie | Niebieski, można dostosować, MOQ wynosi 3000 sztuk |
| Nazwa produktu | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim wielokrotnego użytku chłodzący żel chłodzący do żywności na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |