| Wielkość | 19*15*2,5cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny proszek chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj chłód i świeżość |
| Rodzaj opakowania | 111 szt. w jednym kartonie |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Kwadratowe, wielokrotnie używane torby lodowe do chłodni, nietoksyczne torby chłodnicze, torby lodow |
|---|---|
| Wielkość | 125*125*12mm |
| Pojemność | 150 ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący - SAP CMC lub PCM |
| Kolory | Biały |
| rozmiar | 19 * 15 * 2,5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynu | Nietoksyczny proszek chłodzący |
| typu | Zachowaj zimne i świeże |
| Rodzaj opakowania | 111 sztuk w jednym kartonie |
| Wielkość | 51,5*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Specyfikacja | 13,5*13,5*2cm,200g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm; 21,8 * 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4 cm |
|---|---|
| Waga | 300 g; 600 g; 1200 g |
| materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |