| Rodzaj | 700 tkanina oxford Izolowana najfajniejsza chłodna skrzynia na lód do transportu szczepionek medyczn |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,2 * 38,2 * 38,2 cm |
| Pojemność | 27L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA twarda plastikowa płyta wielokrotnego użytku do zimnego lodu z nadrukowanym l |
|---|---|
| rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 200 ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA, twarda, plastikowa płyta wielokrotnego użytku z zimnym lodem z nadrukowanym |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Rozmiar zewnętrzny | 15*15*14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14*14*12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar okładu z lodu | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA płyta z twardego plastiku wielokrotnego użytku z zimnym lodem z nadrukowanym |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Rozmiar | 18*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA 230 ml Cool Bag Ice Pack Plastikowa cegła lodowa na torbę na lunch |
|---|---|
| ROZMIAR | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub dostosowane! |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana chłodziarka do lodów o pojemności 23,5 l z lodem o temperaturze -22 stopni |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 45*31*35 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 38*23*27 cm |
| Pojemność | 23,5 l |
| Waga | 2,03 kg |