| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 15*10*2cm /szt |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biały Czerwony Żółty Niebieski |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodową z zamrażarką zastępującą lód do chłodnej torby |
|---|---|
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 32.5*24,5*3cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Materiał zmieniający fazę SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośne przechowywanie żywności Butelka wina Uchwyt na piwo Cooler Ice Cube Eco Friendly |
|---|---|
| Rozmiar | 7,5 * 2,5 cm, 80 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| OEM | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 21,7*15,8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |