| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 26,5 * 9,7 * 4,2 cm lub dostosowane |
|---|---|
| Pojemność | 650ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Kolor | CZERWONY NIEBIESKI ŻÓŁTY |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodu do lodówki do lodówki zastępującej lód do lodówki |
|---|---|
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 200 ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Niestandardowa duża, twarda, przenośna lodówka wielokrotnego użytku może pić chłodniejszą cegłę do p |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | 200 ml Wave Shape Cool Bag Ice Packs Wielokrotnego użytku kostki żelowe do toreb chłodzących |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |