| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Waga | 90g,90g,50g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Wielkość | 43,8 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie SAP / CMC / PCM |
| Kolory | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | Transport 100ml okrągły plastikowy pojemnik na lód uchwyt na lodówkę do piwa opakowanie żelowe do ro |
|---|---|
| Rozmiar | 8.8*2 cm, 100 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | Żywność |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| ROZMIAR | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | Plastikowy żel lodowy do wtrysku spożywczego z zamrażarką do chłodzenia piwa |
|---|---|
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Puder chłodzący |
| Wielkość | 43,8 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |