| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Waga | 290g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 43,8*25*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer / materiał zmieniający fazę |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 43,8*25*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer / materiał zmieniający fazę |
| Kolory | Niebieski |
| rozmiar | 12,3 * 5,9 * 3,4 cm |
|---|---|
| Waga | 175g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Przyjazne dla środowiska izolowane termiczne pakiety chłodzące Ice Pack Frozen Gel Packs |
|---|---|
| Rozmiar | 25*20*1 cm |
| Pojemność | 300ml |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC |
| Rodzaj | Izolowane, termiczne |
| ROZMIAR | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Nazwa produktu | Dwuotworowe opakowania na lód wielokrotnego użytku do lodówek, nietoksyczna torba na lód do pojemnik |
|---|---|
| ROZMIAR | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |