| rozmiar | 34,8 * 22,4 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 35*15*3,5 cm, 19*15*1,8 cm, 25*15*1,5 cm, 25*15*3,5 cm, 31,5*17,5*1,8 cm. |
|---|---|
| Waga | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 38,5*29*2cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 10*2cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Rozmiar | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | 150 ml Mini Kolorowe Okłady Lodowe Do Lodówek Długotrwałe Okłady Lodowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 12*7.8*2 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rozmiar | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 24,5*24,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1038 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 52*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 2500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP lub CMC lub PCM |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |