| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Zabarwienie | Można je dostosować |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500 g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 25*20*1cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 19*12,5*1cm szt. |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 16,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rodzaj | Tkanina oxford 700 Izolowana Najfajniejsza Lodówka do transportu szczepionek medycznych |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,5 * 29 * 23,5 cm |
| Pojemność | 26L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Można je dostosować |
| Wielkość | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | niebieski, czerwony, różowy, fioletowy, na zamówienie |
| Rozmiar | 16x16x1,4 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |