| Nazwa produktu | Niestandardowy kształt 400 ml twardego plastiku eutektycznego eutektycznego zimnego opakowania z HDP |
|---|---|
| Rozmiar | 17*9*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | HDPE Food Grade Eutectic Ice Pack wielokrotnego użytku żel do zimnego akumulatora do torby chłodzące |
|---|---|
| Rozmiar | 17*9*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez FDA, ultra cienki plastikowy wkład chłodzący wielokrotnego użytku do lodówki; |
|---|---|
| Rozmiar | 19*15*1.2 cm, 260 ml |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
|---|---|
| Wewnątrz ciecz | żel |
| kolory | Żółty |
| Certyfikaty | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Rodzaj opakowania | Pudełko tekturowe |
| Rozmiar | 32*19*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez FDA 260Ml Thermal Hard Block Ultra Thin Ice Pack do torby chłodzącej |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5 * 17,5 * 1,2 cm, 260 ml |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS, ultra cienki żel chłodzący do lodówek z żelem chłodzącym wewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar | 19*15*1.2 cm |
| Pojemność | 260ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE wielokrotnego użytku; |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 2,4 uncji |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |