| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| rozmiar | 19 * 15 * 2,5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynu | Nietoksyczny proszek chłodzący |
| typu | Zachowaj zimne i świeże |
| Rodzaj opakowania | 111 sztuk w jednym kartonie |
| Nazwa produktu | Niestandardowa duża, twarda, przenośna lodówka wielokrotnego użytku może pić chłodniejszą cegłę do p |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Zamrażalny lodówka do zamrażania worek do chłodzenia worek z lodem do lunchu worek termiczny |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 8,8 * 1,5 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Okrągły uchwyt na piwo wielokrotnego użytku OEM Cooler Hdpe Twardy plastik 6,4 cm x 1,5 cm |
|---|---|
| Rozmiar | 6,4 * 1,5 cm |
| objętość | 45ml |
| Stosowanie | Piwo, uchwyt na puszkę do wina |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Nazwa produktu | Food Grade 350g twardy pojemnik na lód z tworzywa sztucznego Cooler Slim Ice Packs na piknik |
|---|---|
| rozmiar | 16 * 16 * 1,4 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rodzaj | pudełko na lody |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,5 * 29 * 23,5 cm |
| Pojemność | 26L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Nazwa produktu | OEM 220 ml bez bpa z twardego plastiku żelowa lodówka chłodząca niebieska lodowa zimna paczka dla dz |
|---|---|
| Rozmiar | 15*9*2 cm, 220 ml |
| OEM | TAk |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |