| Wielkość | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 760g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Waga | 45G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Polimer superabsorbujący, karboksymetyloceluloza |
| Kolory | Niebieski, czerwony, różowy, na zamówienie. |
| Nazwa produktu | 210G Przenośne słodkie małe wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodu Hdpe dla dzieci Ice Pack |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Rozmiar | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Specyfikacja | 13,5*13,5*2cm,200g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biało niebieski |