| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 100 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 25*20*1cm |
|---|---|
| Pojemność | 450ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biało niebieski |
| Nazwa produktu | Ekologiczne, długotrwałe opakowania do zamrażarki Bpa Free Cold Ice Packs Food Grade |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | 200 ml Wave Shape Cool Bag Ice Packs Wielokrotnego użytku kostki żelowe do toreb chłodzących |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |