| Wielkość | Wymiary: 22*11*1,8 cm; 21,8*15*3 cm; 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 300g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Wysokiej jakości żelowe kostki lodu HDPE 600g chłodzące do jedzenia i napojów |
|---|---|
| Wielkość | 21.8*15*3cm |
| Waga | 600g |
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelowym płynem chłodzącym |
| Kolor | Akceptuj zwyczaje |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Zastępca lodu chłodnie chłodnie Slim lunch Paczki lodowe Odpychacz zestaw do pojemnika żywności |
|---|---|
| Wielkość | 20*13*1,5 cm |
| Pojemność | 300 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE wielokrotnego użytku niezawierający BPA |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 760g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |