| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 31.5*17.5*1.8cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen HDPE o wysokiej gęstości dopuszczony do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Wielokrotnie używane torby chłodzące typu twardego, plastikowe opakowania lodowe, żelowe bloky zamra |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Superchłonny polimer wielokrotnie używalny torba chłodna torba lodówka świeża paczka żywności do tor |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE wielokrotnego użytku niezawierający BPA |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Food Grade Sztywne plastikowe wielokrotnego użytku ultracienkie żelowe opakowania na lód Pudełko na |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 19*7*1 cm lub niestandardowe |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |