| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośna, wielokrotnego użytku, plastikowa, 90-mililitrowa chłodziarka na patyczki do lodu do wina, |
|---|---|
| Wielkość | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 29*20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Polimer superabsorbujący, CMC, PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Nazwa produktu | OEM 220ml BPA free plastikowa lodówka żelowa niebieski pakiet chłodzący dla dzieci torba chłodząca |
|---|---|
| Wielkość | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | Plastiki HDPE wolne od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |