| Materiał | pp plastik |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy | Eksportuj karton falisty |
| rozmiar | 110 * 23 mm, 85 * 23 mm, 33 * 45 mm |
| Pojemność | 10G, 8G |
| Kod HS | 3926909090 |
| Nazwa produktu | 2-8 C Łańcuch chłodniczy z kontrolą niskiej temperatury PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 38,2*38,2*38,2 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 30*30*30 cm |
| Pojemność | 27L |
| Waga | 2,03 kg |
| Materiał | Tworzywo PP |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy | Eksportuj tekturę falistą |
| Rozmiar | 110*23mm, 85*23mm, 33*45mm |
| Pojemność | 10G, 8G |
| Kod HS | 3926909090 |
| Nazwa produktu | 2-8 C Niskotemperaturowy łańcuch chłodniczy PU-VIP Medical Cooler Box |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 38,2 * 38,2 * 38,2 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 30*30*30 cm |
| Pojemność | 27L |
| Waga | 2,03 kg |
| Rozmiar | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | PCM materiał zmieniający fazę uchwyt na piwo chłodnica cegła lodowa Plastik HDPE bez BPA |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Torba na insulinę, torba chłodząca Pojemnik na lód ze szczepionką z logo Cooling Ice Brick Printing |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 19*8.5 cm |
| wewnątrz produktu | chłodząca cegła lodowa |
| Waga całkowita | 400g |
| rozmiar kostki lodu | 17.3*7*4 cm |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |