| Nazwa produktu | Materiał izolacyjny VIP-PU Lodówka do zamrażania -22C |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 63x47,5x43cm |
| Wymiar wewnętrzny | 56,8x41,5x40,2 cm |
| Pojemność | 95L |
| Waga | 11kg |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| ROZMIAR | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Nowa konstrukcja chłodziarki do pojemników na lód do szczepionek na 72 godziny transportu na duże od |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 47,5*47,5*47,5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 39*39*39 cm |
| Pojemność | 59L |
| Waga | 5kg |
| Wielkość | 16,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Wysokowydajna 72-godzinna lodówka na szczepionki ze źródłem zimna 2-8 PCM |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 43,5x35x31cm |
| Wymiar wewnętrzny | 33x24x18,5 cm |
| Pojemność | 14,5 l |
| Waga | 6 kg |
| Wielkość | 16,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Pudełko do transportu szczepionek z izolacją PU-VIP do przechowywania leków |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 46x46x46cm |
| Wymiar wewnętrzny | 35x35x35cm |
| Pojemność | 42L |
| Waga | 3kg |
| Nazwa produktu | Fabryczny projekt Trwały przenośny pojemnik na lody do przechowywania w chłodni -22 ℃ |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 63x47,5x43cm |
| Wymiar wewnętrzny | 56,8x41,5x40,2 cm |
| Pojemność | 95L |
| Waga | 11kg |
| Nazwa produktu | Izolacja materiału VPU Pudełko do przechowywania w chłodni do transportu leków |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 46x46x46cm |
| Wymiar wewnętrzny | 35x35x35cm |
| Pojemność | 42L |
| Waga | 3 kg |