| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar opakowania na lód | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar opakowania na lód | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Wielkość | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Niebieski, można go dostosować. |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar zewnętrzny | 15*15*14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14*14*12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar okładu z lodu | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| Wielkość | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Pojemnik transportowy z nośnikiem odczynników wirusów Mini pojemnik chłodzący Do transportu długoter |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 23*17*17 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 21*14*14 cm |
| Pojemność | 4L |
| Waga | 1 KG |
| Materiał wewnętrzny | Pianka PU lub panele VPU |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Biała przezroczysta plastikowa powłoka |
| Rozmiar zewnętrzny | 87,8*65,7*79,6 cm |
| Wewnętrzny rozmiar | 75*53,5*65 cm |
| Objętość wewnętrzna | 260 litrów |
| Materiał wewnętrzny | Pianka PU lub panele VPU |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Biała przezroczysta plastikowa powłoka |
| Rozmiar zewnętrzny | 87,8*65,7*79,6 cm |
| Wewnętrzny rozmiar | 75*53.5*65 cm |
| Objętość wewnętrzna | 260 litrów |
| Wielkość | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton, można go dostosować. |