| Nazwa produktu | -22C duże kostki lodu materiał zmiennofazowy plastikowa zimna płyta eutektyczna do zamrażania |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1000ML |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał zmiennofazowy PCM |
| ROZMIAR | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| rozmiar | 25x20x3cm |
|---|---|
| waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 22 * 16,5 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Twarda plastikowa chłodnica Ice Brick 25 * 15 * 3,5 cm 1000 ml do lodówki |
|---|---|
| ROZMIAR | 25 * 15 * 3,5 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1000ML |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał zmiennofazowy PCM |
| ROZMIAR | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |