| Rozmiar | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 1200g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 17,5 * 9 * 3,5 |
|---|---|
| waga | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Inside likild | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 22*11*1,8 cm; 21,8*15*3 cm; 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 300g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 33,5*15,5*2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 34*23*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | kolorowe;niestandardowe |
| Rozmiar | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Rozmiar | 36x21x1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Nazwa produktu | Diabetic Przenośne torby do chłodzenia insuliny z tkaniny oxford z cegłą chłodnicy z tworzywa sztucz |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*9.5*5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 19*8*4 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 350 ml cegły lodowej |
| Rozmiar | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |