| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Chłodziarka do mleka z zamrażarką, plastikowa skrzynka na lód, utrzymująca świeżość z certyfikatem F |
|---|---|
| Rozmiar | 20,5*10*5,5 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| Nazwa produktu | 200 ml Wave Shape Cool Bag Ice Packs Wielokrotnego użytku kostki żelowe do toreb chłodzących |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Bez BPA żelowy worek chłodzący do pakowania lodu w kostkę chłodzącą z żelem chłodzącym sok do torby |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wielokrotnego użytku bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA 230 ml Cool Bag Ice Pack Plastikowa cegła lodowa na torbę na lunch |
|---|---|
| ROZMIAR | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub dostosowane! |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Rozmiar | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | szary, można dostosować |
| Materiał wewnętrzny | pianka poliuretanowa |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo PP |
| Rozmiar zewnętrzny | 34*24,5*27,5 cm |
| Pojemność | 10L |
| Grubość PU | 50mm |
| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |