| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 100 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Cool bag Lunch Ice Pack, zestaw żelowy do zamrażania do toreb termoizolacyjnych, pudełko na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 125 x 125 x 12 mm lub niestandardowe |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Pojemność | 270ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący - SAP CMC lub PCM |
| Zabarwienie | Biały |
| Rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| Waga | 250g/500g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| Wielkość | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący - SAP CMC lub PCM |
| Kolory | Biały |
| Nazwa produktu | Opakowania rozgrzewające na lunch Wielokrotnego użytku Bez Bpa Trwałe opakowania z żelem gorącym Pe |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | 25 stopni, 55 stopni, 80 stopni PCM |
| rozmiar | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| waga | 250g / 500g |
| Materiał zewnętrzny | nylon spożywczy PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | Do użytku spożywczego Twardy plastikowy worek chłodzący z HDPE, żel chłodzący do torby na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2cm, 17*11*1cm, 16*11*2cm,24,5*14,5*1,5cm |
| Pojemność | 200 ml, 165 ml, 300 ml, 390 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 85g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Czerwony niebieski |