| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj plastikową chłodnicę wody HDPE z aprobatą do żywności do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Inside likild | Super chłonny polimer, CMC, PCM |
| Zabarwienie | niebieski |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód HDPE o pojemności 600 ml do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować! |