| Rozmiar | 20,5*19*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 54.4*34.4*1.8 CM |
|---|---|
| Waga | 2900g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 54.4*34.4*1.8 CM |
|---|---|
| Waga | 2900g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| rozmiar | 21 * 12 * 4,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 550 ml |
| Materiał zewnętrzny | Żywnościowy HDPE - twarda powłoka z tworzywa sztucznego |
| Wewnątrz płynu | Proszek chłodzący - Superchłonny polimer |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Nazwa produktu | Food Grade 350g twardy pojemnik na lód z tworzywa sztucznego Cooler Slim Ice Packs na piknik |
|---|---|
| rozmiar | 16 * 16 * 1,4 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | 350g twarda skorupa plastikowa piknikowa torba chłodząca okłady z lodu zamrażarka kostki lodu |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód HDPE o pojemności 600 ml do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Niestandardowa chłodziarka medyczna o strukturze panelu Vip do transportu leków |
|---|---|
| Specyfikacja | Zaakceptuj niestandardowe |
| Materiał zewnętrzny | folia aluminiowa |
| Materiał wewnętrzny | PU |
| Przewodność cieplna | <0,0025w/mk |