| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | można dostosować |
|---|---|
| Waga | zwyczaj |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biało niebieski |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 54.4*34.4*1.8 CM |
|---|---|
| Waga | 2900g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 54.4*34.4*1.8 CM |
|---|---|
| Waga | 2900g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |