| Wielkość | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kolory | Biało niebieski |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| Rozmiar | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Waga | 90g,90g,50g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Wielkość | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Rozmiar | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| rozmiar | 34,5 * 15,5 * 2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |