| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.4 cm |
|---|---|
| Pojemność | 260ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 37,2*21,2*5,2 cm |
|---|---|
| Waga | 1600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Wewnątrz płyn | Super chłonny sok polimerowy |
| Zabarwienie | niebieski kolor, można dostosować |
| Nazwa produktu | BPA Free Hard Shell HDPE Plastic 200Ml Cool Bag Ice Packs Cooler Ice Bricks |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 17,3*9.6*3.8 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | 350g twarda skorupa plastikowa piknikowa torba chłodząca okłady z lodu zamrażarka kostki lodu |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 CM |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 380 ml cegły lodowej |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*15*15 cm cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 100 gramów |
| Wewnątrz | 600 ml cegły lodowej |
| rozmiar | 12 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | płyn chłodzący |
| kolory | niebieski, dostosowany |
| rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |